partnerský horoskop// rak a..

9. srpna 2008 v 19:10 | © MášQa

Rak - Beran


Tyto dvě znamení se přitahují. Energie Berana je přitahována pasivně působící silou Raka. Oba jsou výrazně emotivní, ale každý jiným způsobem. Berana většinou naštve především špatný sportovní výsledek nebo vada na autě. Raka zase dostanou rodinné situace a fungující domácnost. Nebo dobré obchodní výsledky. Beran svou dětinskostí dokáže dostávat klepetáče z jeho depresí, Rak zase umí mateřsky podpořit. Oba dokážou být hodně společenští, ale v některých otázkách si těžce nerozumí. Rakovi může chybět za strany Berana vcítění a pochopení, Beranovi u Raka energie a vášeň života. A taky smysl pro pracovitost.

Rak - Býk


Tito dva si můžou ihned padnout do noty. Pro oba je nejdůležitější domácnost a krásně zařízený, polstrovaný byt. A hlavně ta úžasná, celodřevěná kuchyně! Dokážou uspokojit své emoce i tělesné potřeby, můžou se milovat hodiny a hodiny. Oba mají smysl pro výdělečnou činnost a pohodlí, nepotřebují se tolik pohybovat daleko od svého hnízda. Nepohodnout se můžou hlavně o peníze a polštáře na gauči. Lepší by pro ně oba byl život na venkově, kde by žili obklopeni přírodou a intimní atmosférou. Ale tam by se muselo hodně pracovat! Ať tedy raději zůstanou tam, kde jsou dosud.

Rak - Blíženci


Tito dva nejednou vytvoří zajímavou dvojici. Intelektuální Blíženec žije pořád v poklusu, ve svých myšlenkách, řečnění a psaní. Rak na něj rád počká doma, většinou s kvalitní večeří v útulné kuchyni. Zatímco Blíženec je veselý šprýmař, Rak je jeho stabilizátorem. A tak trochu i matkou a ošetřovatelem. Když se mu něco nepovede nebo nechápe lidi a svět, Rak do vztahu vnese svou přirozenou empatii a pochopení. Navzájem se můžou mít hodně rádi i eroticky si příjemně vyhovovat. Rak před blíženeckými nápady ustupuje, ale nakonec je schopný si ho strategicky omotat kolem prstu. A svojí velké vařečky

Rak - Rak


Ano, oba Raci mohou navázat krásné partnerství plné intimity, citového pochopení a souznění duší. Jejich domácnost se pro ně stane oázou, kde se budou věnovat gurmánství, zlepšování vzájemného pohodlí a erotické blízkosti. Kdyby měli brzy děti, nikdo se o ně nepostará tak dobře jako oni dva. Hlavní nevýhodou vztahu je, že se nemusí shodnout jejich různé nálady. Veselí a deprese se u nich cyklicky opakují a zatímco jeden všechny baví, druhý působí sklesle. Oni se do sebe vcítí vždy, ale okolí může být šťouravé. Nechte ale ty výborné kuchaře a matky chvíli být o samotě a pak se svou přízní odmění.

Rak - Lev


Poměrně dobrá dvojice. Lev má obvykle velké sebevědomí a světáckou povahu, Rak zase citové pochopení a praktický talent. Jednoduché by bylo napsat, že Lev udělá kariéru a Rak ho může z domova podporovat. Ale často to může být naopak. Rak se uplatní v obchodě nebo službách a Lev ho přitom zdobí a přeje mu to. Rak ale musí přiznat lví důležitost a smysl pro velkorysost. Široké srdce Lva může mít dobrý vliv na račí city, ale mohou se nepohodnout v jednotlivých názorech. A v posteli. Jinak jako dvojice pro rodinný život bývají ideální.

Rak - Panna


Tato dvojice by mohla krásně žít v městském rodinném domku. Rak by se staral se vším všudy o domácnost, Panna zase může udělat dobré nákupy a pravidelně kypřit společnou zahrádku. Rozumějí si dobře, téměř nikdy si nevadí a užijí si spolu dost pěkných chvil. Oba jsou praktičtí a dokáží slušně vydělávat. Ale Rak potřebuje více fantazie a vydatnější jídlo než Panna, která si skromně vystačí s málem a pořád něco počítá. Tady se nabízí jít cestou vzájemné domluvy a občas i oddělených večeří. Pak přijde idylka pěkně fungujícího vztahu se vším, co k němu náleží.

Rak - Váhy


Tato dvě znamení mají mezi sebou poměrně dost rozdílů. Na první pohled ale vypadají docela podobně. Rak má rád jídlo, které si uvaří, svůj domov a rodinu, o které se stará. Váhy rádi jedí vybraně, ale moc si to nepřipravují, mají rádi přátelské okolí blízkých, i když často potřebují do společnosti. Rak je plný fantazie a praktických sklonů k zajištění své budoucnosti, které se trochu obává. Váhy bývají kulturně založené, ale občas trochu líné a příliš zaměřené na současnost. Podpořit se mohou ve společném snažení, rozumí si v erotické oblasti a sklonu k pohodlí. Poměrně dobré spojení pro vzájemný vývoj a zábavu ostatních.

Rak - Štír


Toto spojení může být velmi silné. Přitažlivost i láska se projeví brzy a výrazně je ovlivní pro další život. Oba si na sebe můžou vypěstovat velkou závislost. Svoje hnízdo lásky si upraví podle vlastních potřeb s intimními detaily, které je spojují. Z vany nebo ložnice nemusí dlouho vyjít, žádná jiná činnost pro ně není příjemnější než spánek a koupání. To ale přináší nevýhody spojené se žárlivostí a plnou, citovou vázaností. Důležité je, aby si uměli dát více svobody. Jinak spolu stejně stráví veškerý volný čas, který si ani jinak představit nedokážou. Přejme jim jejich společné štěstí!

Rak - Střelec


I když se o tom příliš nepíše, vztahů v tomto spojení je velká řádka. Tito dva lidé se ohromně eroticky přitahují, výrazně podporují vzájemné fantazie, sny a představy. Rak se nezamiluje tak jednoduše a často je to pak na celý lidský život. Střelec toho může zneužívat, nechává se obskakovat a obdivovat hodně dlouho. Rak je ale na něj občas hodně přízemní a stálý, sám hledá spíš velké vzrušení a různá dobrodružství. Ale až dojde vyššího věku, Rak jako partner se zdá pro Střelce ze všech nejlepší. On to může ocenit taky, ale až po určitém čase. Pro jeho štěstí je důležité, aby se to ten podivný cestovatel dozvěděl brzy!

Rak - Kozoroh


Oba dva jsou rozdílnými typy zrozenců, jeden je plný nálad a emocí, druhý s praktickým myšlením a rozumností. Vypadá to, že by se nemuseli vyhledávat, ale jako opaky se můžou dobře doplňovat. Spojuje je záliba ve starých tradicích a přírodě i útulné domácnosti. Rak dokáže z Kozoroha vytáhnout jeho skryté city, Kozoroh zase smysl pro řád a systém. Jako pracovní tandem to funguje, v osobní sféře už tolik ne. Jeden podléhá momentálním instinktům, u druhého je vše promyšlené dopředu. Zvážené se vším všudy a na konci dvakrát podtržený výsledek. Ale spousta věcí může na této dvojici pevně stát.

Rak - Vodnář


"Oba dva jsou většinou velmi milými společníky, kteří nezkazí žádnou legraci. Zajímavým způsobem se přitahují, hlavně ale jako přátelé a spolupracovníci. Rak má větší sklon k sentimentu, emotivním výstupům a lásku k minulosti. Vodnář je zase ""do světa"", většinou ve společnosti a v přátelském kruhu, je zaměřený na současnost a budoucnost. Přesto jsou oba schopní žít v moderní společnosti ve městě a užívat si veškeré možné techniky. Vodnář na Raka eroticky působí a je nechvalně známé, jak Rak dokáže pro Vodnáře pracovat. Přejeme jim, ať má Vodnář víc solidarity a taky se trochu stará o domácnost."

Rak - Ryby


Mezi těmito dvěma osobami může dojít ke krásnému souznění. Rozumí si v hluboké citovosti, zálibě v intimitě a pohodlně vybaveném bytě. I životě. Pro rodinu asi nemůže být lepší spojení dvou lidí, kteří se navíc často rozhodnou mít pěknou kopu dětí. Ty mívají pěkné dětství, stejně jako rodiče této dvojice pěkné stáří. Velmi si rozumějí i v erotickém životě, zapadají do sebe tedy ve více oblastech. Společnou nevýhodou se může stát občasná nuda a velký sklon k pohodlí až lenosti, ze kterých je dostanou až opatrovatelské sklony. A potřeba si pěkně vydělávat na veškeré to živobytí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.