partnerský horoskop// panna a..

9. srpna 2008 v 19:29 | © MášQa

Panna - Beran

"I když jsou obě znamení značně rozdílná, dokážou se dobře podporovat. Hlavně v práci. Beran si všechno vymyslí a udělá podle vlastní potřeby. Pracovitá a metodická Panna všechno sepíše, sestaví a spočítá. Takhle to částečně může běžet i v jejich domácnosti. Oba mají praktickou inteligenci, dobře se ""vyznají"". Ale skromná Panna taky potřebuje od poměrně dost sobeckého Berana víc podpory. Povzbuzení sebevědomí a projevení lásky je hodně důležité, stejně jako starání se o kapající kohoutky a zatloukání hřebíků, když ona všechno perfektně vyčistí. Spojuje je dobrá souhra."

Panna - Býk


Máme před sebou harmonické spojení, které si krásně rozumí. Spojuje je velký vztah k přírodě, prostotě a finančnímu pohodlí. Oba dva jsou pracovití, i když ne úplně rychlí, ale přesní a spolehliví. Býk se víc vyzná v hospodaření, kuchyni a měkkých křeslech, Panna zase na zahrádce, u zvířátek a ve své oblíbené knihovně. Doplňují se výborně, že občas díky kvalitně synchronizované práci zapomenou na sebe navzájem. Ale o intimitu se připravit nenechají, jejich vzájemná důvěrnost se upevňuje probíhajícím časem a upřímností vztahu. I jejich duší.

Panna - Blíženci


I když jsou obě znamení merkurická, jen těžko se v zásadních věcech shodnou. Blíženec většinou chodí a dělá několik věcí dohromady a trousí přitom porůznu předměty a myšlenky. Panna pak všechno uklízí, třídi, srovnává a nepotřebné vyhazuje. A tak je to se vším. Panna potřebuje vždy vědět co, jak a za kolik, Blíženci se střídají nálady každou chvilku a neví, co přinese příští den. Ani v erotice si moc nerozumí, oba nejsou příliš obratní a vášniví. Jsou ale schopní se pochopit duševně. Spojuje je hlavně četba pěkné literatury, dobrá hudba a smysl pro humor. A úspěšné nakupování po všech těch malých obchodech.

Panna - Rak


Tato dvojice by mohla krásně žít v městském rodinném domku. Rak by se staral se vším všudy o domácnost, Panna zase může udělat dobré nákupy a pravidelně kypřit společnou zahrádku. Rozumějí si dobře, téměř nikdy si nevadí a užijí si spolu dost pěkných chvil. Oba jsou praktičtí a dokáží slušně vydělávat. Ale Rak potřebuje více fantazie a vydatnější jídlo než Panna, která si skromně vystačí s málem a pořád něco počítá. Tady se nabízí jít cestou vzájemné domluvy a občas i oddělených večeří. Pak přijde idylka pěkně fungujícího vztahu se vším, co k němu náleží.

Panna - Lev


Lev je sebejistý, důvěryhodný a vřelý, Panna spíš skromná, trochu zakřiknutá a neustále pracující. Lev si rád poměrně velkolepě buduje kariéru, Panna trpělivě pracuje a po lvích velkých gestech snaživě uklízí. Jí to přijde přirozené, on by jí rád pomáhal, tak aspoň vysvětluje své organizační nápady. Když Panna upadá do pesimismu, Lev se snaží svým zářivým optimimismem pozvednout nahoru Panino sebevědomí. Pokud se o Lva pěkně postará a podrbe ho na citlivé hřívě, bude z něj přítulná kočka. Ale oba přece jenom musí mít vyrovnanější vztah, spravedlivý Lev to uznává a stará se o zabezpečení.

Panna - Panna


Tyto dvě skromné osoby si rozumějí. Naleznou se nejspíš v práci jako kolegové nebo na úřadě, jako účetní. Oba získali praktický talent a sklon k malým a roztomilým drobnostem. Svůj byt mají vybavený se vkusem a spoustou užitečných věcí. I když patří mezi typické městské lidi, oba našli zálibu v přírodě. Určitě chovají nějaké zvíře, ke kterému mají silný vztah. Teprve, až je dopracováno, uklizeno a vyčištěno, sednou si a společně čtou, poslouchají rádio nebo debatují. Jako lidé se mají rádi, ale ne vždy to navenek jasně projeví. Jejich spokojený pejsek nebo kočička o tom ale sami svědčí.

Panna - Váhy


Panna patří mezi aktivní, inteligentní a praktické lidi, kteří milují uklízení a pořádek. Mají většinou o všechno dobře postaráno. Váhy jsou přátelské a plné vtipu, ale taky dost pohodlné a někdy i líné. Proto je musí Panny často popohánět a popisovat jim, kde a jak mají nepořádek. Jinak ale Váhy jsou poměrně pracovité, jen se u nich pravidelně střídají nálady, s čímž se Panny musí umět smířit. Oba mají smysl pro skromnou romantiku a vzájemnou důvěrnost, kterou jsou schopni doma intimně projevovat. Na Váhy i Panny se nesmí zhurta, vše musí pomalu vyplynout. Jako pár jsou tedy poměrně vhodní, hodně často vytvářejí dvojice.

Panna - Štír


Panna je velmi čistotná a pořádkumilovná, kdežto Štír má rád věci na svých místech. Přesto se tito dva lidé můžou mít rádi. Štír totiž dokáže v Pannách probudit skrytý oheň a uspokojit jejich fyzické a psychické potřeby. V erotické oblasti si porozumí poměrně brzy a hluboce. Panny silný a výrazný magnetizmus Štíra vnímají, ale občas jeho mystické založení nechápou dost jasně. Štír má rád panenskou jednoduchost, ale zároveň uznává inteligenci a pracovitost. Ocení pěkné domácí prostředí. Dokáže jim být pevnou oporou života. Panny umí tolerovat i jejich výbuchy hněvu, protože sami používají výraznou kritičnost.

Panna - Střelec


Tady jde o dvě osoby, které v životě vyhledávají něco úplně jiného. Panna má smysl pro praktičnost a účinnou pomoc druhým lidem. Vyžaduje pravidelnost, spolehlivost a solidnost. Střelec je naopak dobrodruh, který se chce usadit až ve vyšším věku. Často jde o panovačného chaotika, aspoň Panna ho tak vnímá. Ale právě proto mu Panna může vytvořit pevné zázemí, pokud se mají opravdu rádi a rozumí si. Panna oceňuje Střelcovu oblíbenost a široké srdce, Střelec zase její upřímnost a opravdovost. Můžou se dobře doplňovat a ve vyšším věku ocenit své dobré postavení, které si ale oba vybudovali úplně jinak.

Panna - Kozoroh


Tito dva se tak dlouho hledali, až se našli. A někdy to může opravdu trvat celá léta, ale pak jejich spojení pravděpodobně dlouho vydrží. Rozumí si, od praktických stránek až po zálibu v zemědělství a milých tradicích. Oba jsou velmi pracovití a vyhledávají jistoty, nejlíp na celý život. Jsou pesimisté a získali pocit, že co si sami neudělají, to nemají. Oba jsou dost inteligentní a můžou spolu vést hlubokomyslné debaty. Hlavní problém je v Kozorohově konzervatismu a Panině věčné nespokojenosti s výsledky. Pokud se budou snažit své nedostatky překonávat, zažijí pěkné partnerství.

Panna - Vodnář


Tito dva se můžou potkávat v jakékoli práci v jakémkoliv městě. Oba mají blízko k moderní technice, taky ale slušnou výřídilku, se kterou umějí podle svých potřeb pracovat. Zatímco Panna je pořádná a pracovitá, s praktickými potřebami a smyslem pro realitu, Vodnář častěji pluje jinde. Má spoustu nápadů a hodně přátel i kamarádů, kteří mají rádi jeho smysl pro humor. Panna sice často sleduje jeho pohyby a cesty z povzdálí, ale umí ho zase pěkně usadit na zem. On si jí pro spoustu věcí váží, a i když jí občas přehlíží, spíš jí dlouhodobě nestačí pozorovat, dobře se mu s ní žije a pracuje.

Panna - Ryby


Tady mluvme spíš o dobrém vzájemném doplňování než o schopnosti se hned pochopit. Zatímco Panna se rychlými kroky pohybuje u země, zrozenec Ryb se potuluje ve svých snech. Panna má spoustu praktických a před sebou viděných plánů, které se snaží naplňovat, kdežto Ryba příliš často věří věcem mimo realitu a čeká na různé zázraky. Panna tak může Rybě dodat víc pracovitosti a smyslu pro detaily a každodenní život. A Ryba zase Panně rozšiřovat obzory a umožňovat nacházet jiný svět za realitou. Oba sice nejsou na první pohled výrazní, ale jejich vliv bývá postupně více znát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.