partnerský horoskop// lev a..

9. srpna 2008 v 19:19 | © MášQa

Lev - Beran


Výborné spojení. Oba dva se můžou objevit v davu a hned si porozmět. Mají společné nadšené nápady, dokážou podnikat spoustu věcí a akcí. Kupodivu jsou navzájem i dost pragmatičtí, téměř nikdy jim nechybí hospodářské zázemí a chuť spolupracovat. Oba milují sport a zábavu, vrhají se s velkou vášní do života. Občas přinese problém jen určitý druh egoismu, který oba pravidelně popadá. Každý se tvrdohlavě drží svého vidění, až se pohádají a projeví vlastní výbuch vzteku. Ale jejich široká srdce, pozitivní přístup k sobě a více méně slunečná povaha je zavede do toho pravého království lásky.

Lev - Býk


Tyto dvě silné osobnosti spolu můžou mít poměrně dost sporů. každý má trochu jiný pohled na svět. Pokud není výjimečně plachý, Lev si hodně věří a dělá věci podle vlastních představ. Býk je větší pesimista, ale zároveň díky jeho realistickému pohledu u něj nikdy nedochází k životním zvratům. Oba si tedy nejdříve hájí pozice, než se dokážou přiblížit. Ale existuje mezi nimi zvláštní přitažlivost, dokážou být sebou navzájem výrazně okouzlení. Býkovi se líbí lví výraznost a společenskost, Lvu zase býčí jistota a stabilita. Jde o to, jak se dokážou najít a shodnout.

Lev - Blíženci


Toto spojení je příjemné. Blíženec se často rád podřídí lví dominanci a šarmu. Dokáže se velmi přizpůsobit, i když mívá sklon lehce vyklouznout. Mají stejnou potřebu se předvádět, ale zatímco Lev je na jevišti života, Blíženec žije v pozadí a tajně mu píše promyšlený scénář. Oba jsou společenští, poměrně praktičtí a umí si navzájem vyjít vstříc. Ale typický Lev se občas blíženecké přizpůsobivosti podiví. Někdy mu připadá, že nemá vlastní názor a povahu. Chce ho proto hodně vyučovat a téměř mu rozkazuje. Ale pozor, potom může dvojče kdykoliv utéci. Důležité je porozumět si a najít si čas na rozptýlení.

Lev - Rak


Poměrně dobrá dvojice. Lev má obvykle velké sebevědomí a světáckou povahu, Rak zase citové pochopení a praktický talent. Jednoduché by bylo napsat, že Lev udělá kariéru a Rak ho může z domova podporovat. Ale často to může být naopak. Rak se uplatní v obchodě nebo službách a Lev ho přitom zdobí a přeje mu to. Rak ale musí přiznat lví důležitost a smysl pro velkorysost. Široké srdce Lva může mít dobrý vliv na račí city, ale mohou se nepohodnout v jednotlivých názorech. A v posteli. Jinak jako dvojice pro rodinný život bývají ideální.

Lev - Lev


Život těchto dvou osob může působit jako pobyt u dvora. Tito lidé si musí sebe navzájem vážit a cenit se pro své vlastnosti. Jejich city mají horkokrevnost, dokážou být neuvěřitelně srdeční. A divili byste se té sentimentalitě! Dokážou rozproudit každou společnost, kterou příjemně pobaví. Své kamarády a blízké oba potřebují podporovat. Lvi chtějí dosahovat vždy dobrého postavení v životě. Takže se nejednou stane, že oba dlouho zůstávají v práci kvůli kariéře. A doma nikdo neuklidí, nevypere a nedělá běžné úkony. Oba se musí naučit, že obyčejná práce se taky dá dělat s radostí. Pak bude jejich království jako dobře organizovaný dvůr.

Lev - Panna


Lev je sebejistý, důvěryhodný a vřelý, Panna spíš skromná, trochu zakřiknutá a neustále pracující. Lev si rád poměrně velkolepě buduje kariéru, Panna trpělivě pracuje a po lvích velkých gestech snaživě uklízí. Jí to přijde přirozené, on by jí rád pomáhal, tak aspoň vysvětluje své organizační nápady. Když Panna upadá do pesimismu, Lev se snaží svým zářivým optimimismem pozvednout nahoru Panino sebevědomí. Pokud se o Lva pěkně postará a podrbe ho na citlivé hřívě, bude z něj přítulná kočka. Ale oba přece jenom musí mít vyrovnanější vztah, spravedlivý Lev to uznává a stará se o zabezpečení.

Lev - Váhy


Tito dva lidé jsou si navzájem na první pohled sympatičtí, dokážou se jednoduše spřátelit. Zatímco Lev pobaví celou společnost svými šaškárnami, Váhy mu občas přijdou poněkud nečitelné. Asi za to může nerozhodnost, což Lev jistě vyrovná. Váhy zase mírní jeho velikášství a grandiózní představy. Oba mají rádi kulturu a umění, vyžívají se v návštěvách divadel a galerií. Často tvoří okruh tvořících a bavících se kroužků lidí. Jejich společná domácnost se stává často oázou harmonie, i když Lev je často pryč. Ale ve společném království si můžou úžasně vyznávat lásku těmi nejvybranějšími způsoby.

Lev - Štír


Tyto dvě bytosti se musejí navzájem uznávat. Bez podobného přístupu to mezi nimi neklape. Oba patří mezi silné osobnosti, které neradi mění jádro své povahy a charakteru. Prvním dobrým krokem je obdiv jednoho k druhému, který je navzájem dostane a spojí dourčitého svazku. Lev má víc slunečnou a otevřenou osobnost, která ráda rozdává dárky a moudra. Štír působí víc tajemně a svůj život bere podle vlastních hlubokých citů a úvah. Zatímco se Lev snaží být vždy jasný, Štír spíš zatajuje. Velmi jim ale většinou funguje erotický život, protože přitažlivost zkrátka prožívají silně. A vyměňují si ovládání

Lev - Střelec


Tito dva se nemusí dlouho hledat. Jsou přibližně stejně hluční a podobným způsobem na sebe strhávají pozornost. Vždy si hned porozumí, taky jsou schopní si nalézt vzájemné zábavy. Jako dva bytostní dobrodruhové poznávají spoustu nečekaných situací na svých toulkách světem. Doma je většinou moc neuvidí, protože mají buď dost práce, služební cestu nebo množství zábavy, kterou nemůžou jen tak ukončit, co by tomu řekla společnost? I přes určitou povrchnost si jsou schopni krásně vyznávat lásku a vzájemnou důvěru, upřímně i velkými, působivými gesty. Patří mezi nejčestnější lidi zvěrokruhu.

Lev - Kozoroh


V tomto spojení se setkali dva ctižádostiví kariéristi, z nichž jeden se musí umět trochu obětovat. Proč jde většinou o Kozoroha? Protože ten se dokáže přizpůsobit situaci, aby ji po nějaké době účinně ovládl. Oba musí mít dobře materiálně zajištěný život, aby se jim pěkně žilo. Uznávají potřebné tradice a dobře zorganizovaný způsob života. Mají slušné rozumové schopnosti, díky kterým jim slouží životní přehled. Lev je na první pohled vřelejší, ale právě tím dokáže v Kozorohovi objevit jeho citovou stránku. Pak se můžou mít opravdově rádi. A lépe pracovat a pracovat a budovat své postavení.

Lev - Vodnář


"A přišli jsme ke dvěma silným osobnostem. Zatímco Lev kolem sebe centruje veškerou energii a rád lidi laskavě vede a poučuje, Vodnář je individualista, který všem rád ponechává svobodu. Téměř ve všem, i v oblastech, které můžou Lva ""pohoršovat"". Lev dbá na konvence, kdežto Vodnář se snaží všechno dělat originálně. Nechce se mu nikomu a ničemu podléhat, nachází si vlastní cesty. A proto mívá se Lvem spory a různé výměny názorů. Shodnou se ale svým pozitivním pohledem na život a láskou k dobrým a pozitivně naladěným lidem. Nakonec si můžou porozumět i pěkně intimně. Ale vždy s vtipem."

Lev - Ryby


V tomto vztahu jsou přesně vymezené úlohy. Lev všechny velkoryse někam pozve, zrozenec Ryb se pak o ně musí zručně a s přehledem postarat. Lev může mít krásný pocit určité nadvlády až do chvíle, kdy se submisivní Ryba vysmekne a běží si svou cestou. Může sice být ta ze všech nejoddanější, nikdo ale po ní nemůže chtít neprostou věrnost. Na to není uzpůsobena. Když bude Lev citlivější a vnímavější, uschopní se vést bohatší život s fantazií nabitou Rybou. Jejich soužití pak bude pěkným zážitkem, ale může to stát spoustu práce na obou stranách plnohodnotného vztahu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seloki Seloki | Web | 9. srpna 2008 v 19:22 | Reagovat

Pecka..xĐ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.