partnerský horoskop// býk a..

9. srpna 2008 v 18:31 | © MášQa

Býk - Beran


Tito dva lidé si umí pěkně rozumět. Jeden je energický, šikovný a nápaditý, druhý má klid, za kterým se ukrývá síla. A umí skvěle počítat a pracovat s penězi. Když si Beran usmyslí, co všechno chce a zvládne, Býk to zaplatí, ale většinou ho ještě radši zkoriguje. Neustálenému Beranu může Býk taky dát jistotu pěkně zařízeného domova. I když nemusí vědět, proč tam ty polštářky a koberce všude jsou, dobrému jídlu porozumí vždy. Oba bývají pragmatiky a přesně ví, co je potřeba a jak mířit za svými cíli. V lásce si taky rozumí. I když je jeden raději nahoře a druhý dole, oběma to bez problémů vyhovuje. A dokážou se smát podobným vtipům. Ale zkuste se jich dotknout !

Býk - Býk


Mezi těmito dvěma osobami nemusí být nějaký zásadnější problém. Na své zahrádce, v oblasti umění a tvorby i ve svém finančním panství se chovají prakticky a rozumně. Taky spořádaně. Důležitý je společný vkus. Dokážou si výrazně projevovat lásku, často hmotnými a nákladnými dárky. Umí být neuvěřitelně romantičtí. Občas jim ale chybí více vznětu a fantazie v pojímání života. K okolí jsou přátelští a vlídní, všechny rádi pozvou do svého bytu, kde je to jako v klícce. No, všechny vlastně ne, ten člověk musí být slušný a dobře oblečený i navoněný. Všichni neprojdou.

Býk - Blíženci


Tato dvě znamení si většinou nemají co říct. Často ale bývají v kontaktu v zaměstnání nebo škole. I když si moc nerozumí a nevyhledávají se tolik, přesto si můžou dobře padnout do oka a doplňovat se. Neposedný a komunikativní Blíženec se rád nechává umravnit stabilním Býkem, který má smysl pro realitu a praktickou stránku vztahu. Naráží ale na sebe jejich liberárnost oproti konzervatismu a otevřenost oproti pesimismu. Mezi nimi to tedy funguje jako na houpačce, příliš se neshodnou ani při postelových hrátkách. Ještě že mají takový smysl pro humor. A pro výdělek.

Býk - Rak


Tito dva si můžou ihned padnout do noty. Pro oba je nejdůležitější domácnost a krásně zařízený, polstrovaný byt. A hlavně ta úžasná, celodřevěná kuchyně! Dokážou uspokojit své emoce i tělesné potřeby, můžou se milovat hodiny a hodiny. Oba mají smysl pro výdělečnou činnost a pohodlí, nepotřebují se tolik pohybovat daleko od svého hnízda. Nepohodnout se můžou hlavně o peníze a polštáře na gauči. Lepší by pro ně oba byl život na venkově, kde by žili obklopeni přírodou a intimní atmosférou. Ale tam by se muselo hodně pracovat! Ať tedy raději zůstanou tam, kde jsou dosud.

Býk - Lev


Tyto dvě silné osobnosti spolu můžou mít poměrně dost sporů. každý má trochu jiný pohled na svět. Pokud není výjimečně plachý, Lev si hodně věří a dělá věci podle vlastních představ. Býk je větší pesimista, ale zároveň díky jeho realistickému pohledu u něj nikdy nedochází k životním zvratům. Oba si tedy nejdříve hájí pozice, než se dokážou přiblížit. Ale existuje mezi nimi zvláštní přitažlivost, dokážou být sebou navzájem výrazně okouzlení. Býkovi se líbí lví výraznost a společenskost, Lvu zase býčí jistota a stabilita. Jde o to, jak se dokážou najít a shodnout.

Býk - Panna


Máme před sebou harmonické spojení, které si krásně rozumí. Spojuje je velký vztah k přírodě, prostotě a finančnímu pohodlí. Oba dva jsou pracovití, i když ne úplně rychlí, ale přesní a spolehliví. Býk se víc vyzná v hospodaření, kuchyni a měkkých křeslech, Panna zase na zahrádce, u zvířátek a ve své oblíbené knihovně. Doplňují se výborně, že občas díky kvalitně synchronizované práci zapomenou na sebe navzájem. Ale o intimitu se připravit nenechají, jejich vzájemná důvěrnost se upevňuje probíhajícím časem a upřímností vztahu. I jejich duší.

Býk - Váhy


"Tato dvě znamení se tolik dohromady nedávají, i když si navzájem nevadí. A takový je asi přirozený důvod. Nijak zvlášť se nepřitahují, ale Býci mají Váhy mezi svými oblíbenci a Váhy o tom přemýšlejí. Oba mají silné estetické cítění a sklon ke kráse a pohodlí. Jejich vztah se může proměnit ve velkou lásku, která se hemží něžnostmi. Chodí spolu rádi do galerií a divadel, ale především musejí tvořit sami. Pěkně se chovají i ke svému okolí. Nevýhodou vztahu je, že v obou vyvolává lenost, rádi věci a práci odsouvají ""na potom"". Ale pokud si vše uvědomí, ihned se obrátí do svých přičinlivých snah.

Býk - Štír


Tato dvě znamení o sebe mohou ostře zakřesat, nebo se mocně přitáhnout. Býk je typem člověka, který se umí radovat ze života a má rád krásu. Ale je lehce povrchní. Kdežto Štír vychází ze své podzemní jeskyně plné emocí, je obezřetný a ostrý. Tyto dva typy se přitahují především sexuálně. Jejich vztah bývá velmi intenzivní. Oba mají velmi silné libido a přitažlivost. Dokážou se ale navzájem uznávat a uzavírají často koalice skrze finance, ke kterým mají oba blízko. Jinak vycházejí z opačných stran přesvědčení a pohledu na život. Kromě toho, že oba ví, jak příjemné je pohodlí.

Býk - Střelec


Oba patří mezi lidi jiných světů. Býk má zemité instinkty, drží se dobře vyšlapaných cest a práce. Je stabilní a vyrovnaný. Střelec zase pořád visí hlavou ve hvězdách, je nezodpovědný a někdy i nepatřičně veselý. Ale ve vyšším věku se usazuje a dosahuje důležitých kariérních pozic. Mohli by se ale k sobě přiblížit přes finanční oblast, i erotiku. Oba se rádi baví a užívají si života, i když Býk šetří a rozvažuje podstatně víc. Střelec by mohl být lapen přes dobré jídlo a kvalitní ošetřování i zázemí. Ale většinou si spíš jen kamarádsky popovídají a další pokračování nechají na osudu.

Býk - Kozoroh


Toto spojení je výborné, oba si výrazně rozumějí. Mají velký sklon k pragmatismu a kvalitním věcem, nedůvěřují náhodám a spoléhají na vlastní síly a pracovitost. Dokážou se spolu zasmát a užívat si pěkných chvilek, které nabízí svět. Svůj byt a celý život mají zařízený tak solidně, že se jiná znamení občas bojí něčím byť jen malinko hnout. Aby nepoškodili hodnoty vztahy a věci, které vypadají věkovitě. Životní jistoty a stabilita jsou pro dvojici tak důležité, že občas nebývají otevření změnám a leccos může zahýbat jejich konzervativností. Musí být víc připravení na moderní společnost.

Býk - Vodnář


Ano, tito lidé se téměř nikdy neshodnou. Jeden myslí na reálné věci, praktičnost má v malíčku a pomalu se pohybuje od úspěchu k úspěchu. Ten druhý je individualista, neustále přichází s novými nápady a moderními myšlenkami. Ale přesto se oba velmi přitahují a často vytvářejí fungující dvojice. Dokážou se obohatit svojí jinakostí a doplňovat se v životě. Přesto, až opadne prvotní zamilovanost, si těžko o něčem kloudném popovídají. Potom běží za svými jinými přáteli a známými. Asi si dlouho neporozumí, ale nesmí nic vzdávat předem, vše se může časem a dobrou vůlí vyrovnat.

Býk - Ryby


Tato dvě znamení si rozumí dobře. Mají smysl pro romantičnost, Ryby trochu větší, a pro zábavu, kterou dokáží hodně potěšit i ostatní. Určitě umí vytvořit funkční domácnost, kde se stávají perfektními hostiteli družného společenství lidí. Býk se vždy postará o pravidelný nákup a výběr jídla a surovin, zrozenec Ryb zase o dobrou náladu a šťastné rozpoložení všech. Jejich vztah umí být dost intimní a pěkně rodinný, v němž Býk působí jako stabilní faktor a Ryby jako spojovací článek. Jen někdy je Býk pro Ryby příliš přízemní a Ryby pro Býka trochu mimo. Toho se zbaví vzájemnou důvěrou a tolerancí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LucY-Yeah LucY-Yeah | Web | 9. srpna 2008 v 20:15 | Reagovat

byk-beran..to uplne pasuje na mna a mojho kluka x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.