partnerský horoskop//blíženec a..

9. srpna 2008 v 18:36 | © MášQa

Blíženci - Beran


Tyto dvě znamení si poměrně rozumějí. Oba jsou inteligentní, praktičtí, pořád v jednom kole. Za celý den se nezastaví, Beran pořád pracuje, často fyzicky, Blíženec neustále komunikuje. Jejich hlavním problémem není to, že by se nechápali. Oni se spíš ani moc nestřetnou. Ale když už k tomu dojde, je hodně legrace a vyměňování nápadů. O domácnost se vzájemně postarat neumějí, nepořádek se často podivně kupí. Společnou mají lásku k pohybu, přátelskému okolí a cestování. Hlavně na kolech nebo v autě. Rozumějí si i v lásce, ale Blíženec je většinou málo vášnivý, pořebuje duševní vzpruhu a jistotu.

Blíženci - Býk


Tato dvě znamení si většinou nemají co říct. Často ale bývají v kontaktu v zaměstnání nebo škole. I když si moc nerozumí a nevyhledávají se tolik, přesto si můžou dobře padnout do oka a doplňovat se. Neposedný a komunikativní Blíženec se rád nechává umravnit stabilním Býkem, který má smysl pro realitu a praktickou stránku vztahu. Naráží ale na sebe jejich liberárnost oproti konzervatismu a otevřenost oproti pesimismu. Mezi nimi to tedy funguje jako na houpačce, příliš se neshodnou ani při postelových hrátkách. Ještě že mají takový smysl pro humor. A pro výdělek.

Blíženci - Blíženci


Ano, Blíženec. Není to náhodné jméno. I když mají fyzický odstup, duševně potřebují cítit blízkost svého druha nebo kolegy. A dva Blíženci se vám zkrátka můžou zdát jako skutečná dvojčata k nerozeznání. Dokážou se spolu neustále bavit, žonglovat s vtípky, smát se a rozhazovat vlastní nápady. Působí živě a mile, jsou obklopeni spoustou přátel. A sourozenců. Ale v jejich společných výhodách se ukrývá velká nevýhoda. Při společném životě často propadnou nepořádnosti, nestabilitě a třeba i nevěře. Občas prostě neví, čí opravdu jsou. Velmi si rozumí, ale spíš jako přátelé, důvěrníci a blízké duše.

Blíženci - Rak


Tito dva nejednou vytvoří zajímavou dvojici. Intelektuální Blíženec žije pořád v poklusu, ve svých myšlenkách, řečnění a psaní. Rak na něj rád počká doma, většinou s kvalitní večeří v útulné kuchyni. Zatímco Blíženec je veselý šprýmař, Rak je jeho stabilizátorem. A tak trochu i matkou a ošetřovatelem. Když se mu něco nepovede nebo nechápe lidi a svět, Rak do vztahu vnese svou přirozenou empatii a pochopení. Navzájem se můžou mít hodně rádi i eroticky si příjemně vyhovovat. Rak před blíženeckými nápady ustupuje, ale nakonec je schopný si ho strategicky omotat kolem prstu. A svojí velké vařečky.

Blíženci - Lev


Toto spojení je příjemné. Blíženec se často rád podřídí lví dominanci a šarmu. Dokáže se velmi přizpůsobit, i když mívá sklon lehce vyklouznout. Mají stejnou potřebu se předvádět, ale zatímco Lev je na jevišti života, Blíženec žije v pozadí a tajně mu píše promyšlený scénář. Oba jsou společenští, poměrně praktičtí a umí si navzájem vyjít vstříc. Ale typický Lev se občas blíženecké přizpůsobivosti podiví. Někdy mu připadá, že nemá vlastní názor a povahu. Chce ho proto hodně vyučovat a téměř mu rozkazuje. Ale pozor, potom může dvojče kdykoliv utéci. Důležité je porozumět si a najít si čas na rozptýlení.

Blíženci - Panna


I když jsou obě znamení merkurická, jen těžko se v zásadních věcech shodnou. Blíženec většinou chodí a dělá několik věcí dohromady a trousí přitom porůznu předměty a myšlenky. Panna pak všechno uklízí, třídi, srovnává a nepotřebné vyhazuje. A tak je to se vším. Panna potřebuje vždy vědět co, jak a za kolik, Blíženci se střídají nálady každou chvilku a neví, co přinese příští den. Ani v erotice si moc nerozumí, oba nejsou příliš obratní a vášniví. Jsou ale schopní se pochopit duševně. Spojuje je hlavně četba pěkné literatury, dobrá hudba a smysl pro humor. A úspěšné nakupování po všech těch malých obchodech.

Blíženci - Váhy


Tito dva lidé k sobě můžou přijít a hned si bez problémů povídat, jako by se znali už od mala. Baví je oba městský život, komunikace, neustálé sebevzdělávání a nekonečné debaty. Najdete je spolu v kanceláři, kavárně i na cestě za prací a zábavou. A nezavřou svojí pusu a nezavřou. Snad jenom ve spánku. Pro Blížence je zrozenec Vah nejlepší společník a zároveň i milenec, který v něm objeví skutečnou lásku i duševní souznění. A obchodní i filozofické nadání. Navzájem jim může vadit především malý smysl pro realitu, což vyrovnávají vysokou inteligencí a přizpůsobivostí situacím. Oba je zkrátka ovládá vzduch.

Blíženci - Štír


Toto spojení je poměrně zvláštní, tito lidé se nejednou setkají při čemkoliv. Veselý a hravý Blíženec může mít problém s temnějším a prozíravým Štírem, ale jejich společný erotický život bývá výrazný a skutečně vášnivý. Co ale nejvíc Štíra štve je situace, že často Blíženci podléhá, nebo je jeho zamětnancem, což většinou nepochopí. A ne vždy snese. Příliš si neváží jeho proměnlivosti a nespolehlivosti, ale často mu právě jeho Blíženec humorem zvedá náladu. Spojuje je inteligence a psychologické nadání, odlučuje je vzájemná nejasnost cílů a charakteru. Ale potřebují je navzájem znát dopředu?

Blíženci - Střelec


Jak se můžou shodnout dva chaotici, který je každý jiný? Blížence zajímá každodennost a drobné problémy, pohybuje se neustále z místa na místo. Střelec má velký záběr, často střídá místa pobytu i lidi kolem sebe. Tito dva se buď za a) vůbec nepotkají nebo za b) se o sebe příliš nezajímají. Žijí v jiných světech intelektu a duchovna, v domácnosti se na pořádku a večeři taky příliš neshodnou. Ale můžou mezi sebou najít zajímavou a podnětnou komunikaci, která rozvine jejich myšlení a veselý společenský život. Tam totiž vytvoří bavičský tandem bez problémů a zdráhání, jen svou přirozeností.

Blíženci - Kozoroh


Zatímco je Blíženec milý, otevřený, neklidný a vlastně povrchní, Kozoroh je jiný. Vážný, pracovitý a v kolektivu ne zase tolik oblíbený. Oba mají inteligentní myšlenky, Blíženec ale ihned svůj nápad vykoná a často pohoří. Kozoroh postupuje pomalu a hodně se ze všech stran jistí. Jeden je totiž celý život mladým člověkem, kdežto druhý se narodí jako starý a postupně duševně mládne. Kozoroh se většinou snaží Blíženci naordinovat řád a pravidelnost, které je ochotný se podřídit. Zvlášť, když je pro něj rohatec tak eroticky přitažlivý a dráždivý. A umí tak příjemně uspořit ty zaokrouhlené částky.

Blíženci - Vodnář


Tito dva se mohli hledat tak dlouho, až se našli. Ve společnosti, na chatu nebo v knihovně. Oba jsou hodně komunikativní apřátelští. Jejich společný domov může být plný kamarádů, knih a moderního zařízení. Oba milují všechno nové a zajímavé, první objevují nové kluby a kavárny. Shodnou se v práci i erotické oblasti, humoru i vlastních názorech na život. A mají jednu výhodu, většinou se navzájem neomrzí, i když si třeba dají ve vztahu na nějaké období volno. Společné povahy a zájmy je ale brzy dají zpátky dohromady, zvlášť když mají tolik provázané známé. Ke všem jsou přátelští a ohleduplní.

Blíženci - Ryby


Tito dva lidé si většinou nemají co říct. Ryby si prohlížejí svět intuicí a svými emocemi. Pro Blížence je málomluvný člověk většinou nezajímavým objektem. Pokud se stane, že se dají dohromady, může to dopadnou poměrně dobře. Ryby se o něj postará a pochopí ho, Blíženec jí vše vysvětlí. Ale ne vždy pochopí. Situace získává většinou nejisté kontury, oba mají tak jemné duše, že je dravci můžou spolknout. Ale Blíženec se vyzná a unikne, a Ryby různá utrpení přežije. Neumí si ale být příliš oporou, i když cítí duševní a lidskou přitažlivost. Dobrou cestou může být vzájemná tolerance.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.